مرکز تخصصی رادیولوژی دهان،فک و صورت دکتر یاسر صافی

معرفی کلینیک

درباره ما

معرفی کلینیک دکتر یاسر صافی

رادیولوژی دهان، فک و صورت ازجمله رشته های تخصصی دندان پزشکی می باشد که رشته ای ارزشمند برای دندانپزشکان و متخصصین دندانپزشکی و سایر پزشکان می باشد و انجام تصویربرداری های تخصصی ناحیه دهان، فک و صورت را میسر می سازد. متخصصین رادیولوژی دهان، فک و صورت بر طبق ضوابطی قادر به تأسیس چنین مؤسسه ای بوده و خدمت های لازم در این حوزه را ارائه می نمایند. این رشته وابسته به تکنولوژی بوده و به دنبال پیشرفت تکنولوژی در قرن اخیر این رشته نیز به صورت چشمگیر پیشرفت نموده و به عنوان چشم دوم دندانپزشک به شمار می آید. رادیولوژی دهان، فک و صورت یکی از اقدامات پاراکلینیکی بسیار مهم و کاربردی در تشخیص و ارائه طرح درمان می باشد.
مرکز رادیولوژی دهان، فک و صورت دکتر یاسر صافی از سال ۱۳۸۹ در تهران شروع به فعالیت نمود و با جدیدترین تکنولوژی های تصویربرداری، رادیوگرافی های ساده دیجیتال و همچنین CBCT کار خود را آغاز نمود. این مرکز جزء اولین مراکز تمام دیجیتال کشور می باشد که همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات و جدیدترین تکنولوژی ها در این زمینه می باشد. از این رو از جمله نوآوری های این مجموعه در این راستا می توان به ابداع چند فیلم نگه دار داخل دهانی جهت ارزیابی بهتر دندان ها و کیفیت بهتر رادیوگرافی ها، چند روش تصویربرداری CBCT و بازسازی تصویر اشاره نمود. لازم به ذکر است تمامی این موارد در کنار سایر خدمات این مرکز کمک شایان توجهی در زمینه ارزیابی، تشخیص و طرح درمان به دندانپزشکان محترم نموده است.
همچنین این مرکز ارائه دهنده ی تمامی خدمات تخصصی رادیولوژی دهان، فک و صورت بوسیله پرسنل مجرب و در محیطی آرام می باشد. این خدمات شامل رادیوگرافی ساده داخل دهانی و خارج دهانی به صورت تمام دیجیتال، انجام CBCT یا اسکن از ناحیه فک و صورت با فیلد تابشی وسیع و دز تابشی کم، امکان اسکن از تمامی ناحیه فک و صورت و سینوس های پارانازال، انجام فوتوگرافی های تخصصی دندانپزشکی و جراحی بینی و جراحی فک و صورت، انجام سونوگرافی داخل و خارج دهانی از ناحیه فک و صورت و انجام تصویربرداری های اینفرارد و فلوئورسنت جهت تشخیص و طرح درمان برای پوسیدگی های دندانی می باشند.
میزان عملکرد مرکز تخصصی رادیولوژی دهان،فک و صورت دکتر یاسر صافی در یک نگاه

عملکرد کلینیک

رادیولوژی دکتر یاسر صافی

ارایه خدمات

تعداد پرسنل

مشتریان

رضایتمندی